Strona główna / Leszno i okolice

| Nawadnianie ogrodów Leszno

SYSTEM AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANIA OGRODU LESZNO

Zaoszczędź czas i załóż w swoim ogrodzie system nawadniania.

Decydując się na montaż systemu nawadniania ogrodu masz gwarancję oszczędności czasu i pieniędzy, w porównaniu do tradycyjnych metod podlewania, system nawadniana ogrodu pozwala zaoszczędzić spore ilości wody. Dodatkowo system nawadniania trawnika pozwala utrzymać murawę w doskonałej kondycji, a roślinom nie będzie straszna susza, dzięki nawadnianiu kropelkowemu. 

 

W naszej ofercie oprócz systemu nawadniania ogrodu, znajdą Państwo również kompleksowe usługi ogrodnicze, specjalizujemy się w zakładaniu trawników z siewu, dlaczego z siewu? Otóż dzięki dobraniu odpowiedniej mieszanki nasion, oraz komleksowym przygotowaniu podłoża pod trawnik jesteśmy w stanie uzyskać w stosunkowo krótkim czasie piekną, soczyście zieloną i gęstą murawę dostosowaną do warunków panujących w Państwa ogrodzie. 

 

Dodatkowo oferujemy komleksowe usługi ogrodnicze, związane z pielęgnacją trawnika, pielęgnacją ogrodu, zakładaniem ogrodu, badamy glebę na zawartość pierwiastków, udzielamy porad dotyczących nawożenia trawnika, a także znajdą Państwo u nas ofertę dotyczącą automatycznych kosiarek (robot koszący).

ak7

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Masz dodatkowe pytania?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

– 664 345 324