Strona główna / Pielęgnacja trawnika

PIELĘGNACJA TRAWNIKA

ANALIZA STANU TRAWNIKA

Przygoda z pięknym trawnikim zaczyna się właśnie tutaj. Pozwól nam wykonać badanie, ocenić stan obecnego trawnika, a przygotujemy indywidualny plan pielęgnacji. Pielęgnacja trawnika to proces całoroczny, a przeprowadzone prace muszą być dostosowane do pory roku, temperatury i aktuanych potrzeb gleby i trawy.

Tworzymy gęste i soczyście zielone trawniki, dołącz do naszego grona zadowolonych klientów i umów się na analizę, a otrzymasz wyczerpujące pisemne sprawozdanie dotyczące stanu trawnika.

W czasie spotkania nasz przedstawiciel:

  • zdiagnozuje dokładny stan trawnika,
  • określi pH gleby,
  • sprawdzi występowanie chorób,
  • określi rodzaj chwastów,
  • pobierze próbkę gleby do badania.

Na podstawie zebranych informacji zaproponujemy najlepszy plan zabiegów, dostosujemy odpowiednie nawozy i środki ochrony roślin, dzięki którym Twój trawnik będzie gęsty, soczyście zielony a przede wszystkim zdrowy.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Masz dodatkowe pytania?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

– 664 345 324 

Profesjonalna pielęgnacja trawnika: Klucz do pięknego i zdrowego ogrodu

Marzeniem każdego właściciela posesji jest gęsty i soczyście zielony trawnik. Dlatego zachęcamy Cię do spotkania z naszymi ekspertami. Nasze działania będą obejmować takie cele jak: zdiagnozowanie dokładnego stanu trawnika; sprawdzenie występowania chorób; określenie rodzaju chwastów; pobranie próbki gleby do badania. Podczas spotkania z Tobą nasza firma zadba o każdy element i szczegół. My pracujemy, a Ty nie musisz się o nic martwić.

czytaj więcej

W oparciu o zebrane informacje stworzymy indywidualny plan, który będzie najbardziej odpowiedni dla każdego konkretnego przypadku. Zastosujemy i dostosujemy odpowiednie środki do ochrony i nawożenia roślin.

Na profesjonalnej pielęgnacji trawnika znamy się jak mało kto i nie mamy sobie równych. Zwłaszcza, że jest to bardzo ważny proces mający na celu poprawę wzrostu, zdrowotności trawy i jej wyglądu. Poprzez nasze działania Twój trawnik może przejść prawdziwą metamorfozę i ze zwykłego, przeciętnego trawnika stać się pięknym, gęstym i zdrowym zielonym dywanem. Jego wygląd rzuci na kolana nawet największego malkontenta., a Ty będziesz mógł patrzeć na niego z pełnym podziwem. Wykonana przez naszą firmę pielęgnacja trawnika opiera się na kompleksowym dbaniu o stan murawy. Dzięki naszym zabiegom Wasze trawniki staną się małymi dziełami sztuki a wręcz arcydziełami w dziedzinie ogrodnictwa.

Pielęgnacja trawnika – gwarancja doskonałego efektu

Pielęgnacja trawnika przeprowadzimy w oparciu o uprzednią analizę jego stanu. Na tej podstawie przygotujemy indywidualny plan pielęgnacji. Pielęgnacji trawnika możemy dokonywać właściwie przez cały rok. Dlatego zgodnie z Twoim życzeniem uwzględnimy porę roku, temperaturę oraz aktualne potrzeby trawy i gleby. Jeśli chcesz aby Twój trawnik był bezpieczny i wolny od wszelkich zagrożeń, takich jak chwasty, choroby, szkodniki, krety itd. zleć nam pobranie próbki gleby do badania. Proces ten pozwoli naszym ekspertom na ustalenie pH gleby oraz oraz określi niedobory w poszczególne składniki odżywcze. Pielęgnację trawnika wykonamy kompleksowo oraz w oparciu o ściśle określone kryteria. Wzorcowo przeprowadzona przez nas pielęgnacja trawnika sprawi, że efekty jej działania przyprawią Cię o ogromne pokłady radości. w ten sposób możesz pozbyć się problemów z trawnikiem, które miałeś dotychczas. Jednym słowem sprawimy, że Twój trawnik stanie się bezpieczniejszy.

Bezpieczny trawnik to z pewnością zdrowy i pozbawiony jakichkolwiek oznak chorobowych. Bezpieczny trawnik to taki, który da Tobie pełen komfort i wygodę.

Bezpieczny trawnik sprawi, że każda spędzona na nim chwila będzie dla Ciebie niezapomniana i niezwykle przyjemna. Bezpieczny trawnik to także chroniony trawnik, czyli taki, który da Ci gwarancję spokoju. Co oznacza, że jest on wolny od zagrożeń ze strony wszelkiego rodzaju intruzów i nieproszonych gości.